Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłkiPrzesyłka kurierska GLS
Paczki wysyłamy kurierem GLS. Doręczenie następuje zwykle następnego dnia roboczego. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30 kg. Przy zamówieniach o wartości powyżej 330 zł brutto przesyłka kurierska jest realizowana na koszt dlaszewca.pl. Wybór płatności za pobraniem powoduje doliczenie dopłaty w wysokości ok 3,00 zł.,i odrobinę rośnie wraz z wartością pobieranej kwoty.
Koszt wysyłki kurierskiej na terenie RP (opcja bez pobrania)
Wartość Zamówienia Koszt Wysyłki
0-50 zł 23,90 zł
51-389 zł 21,90 zł
Powyżej 390 zł 0zł
 
Koszt wysyłki poza granice RP jest zawsze wyliczany indywidualnie dla każdej paczki.
Wartości podawane podczas składania zamówienia prosimy traktować jako wyliczenia wstępne. Koszt zmienia się w zależności od kraju , wagi paczki oraz ilości paczek.
Po ustaleniu realnych kosztów wysyłki skontaktujemy się i poinformujemy jaka jest ostateczna kwota do zapłaty.  Dlatego nie należy wysyłać przelewu przed otrzymaniem wiadomości o ostatecznej kwocie do zapłaty.

Przesyłka kurierska InPOST tylko przy przedpłacie.
Paczki wysyłamy kurierem InPost. Doręczenie następuje zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych. Maksymalna waga przesyłki wynosi 30 kg. Przy zamówieniach o wartości powyżej 330 zł brutto przesyłka kurierska jest realizowana na koszt dlaszewca.pl.
 
Koszt wysyłki kurierskiej na terenie RP (opcja bez pobrania)
Wartość Zamówienia Koszt Wysyłki
0-50 zł 21,00 zł
51-389 zł 16,50 zł
Powyżej 390 zł 0zł
 
 
Przesyłka Paczkomaty24/7 InPOST tylko przy przedpłacie.
Paczki wysyłamy  InPost i są doręczane do paczkomatów InPost. Doręczenie następuje zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych. Maksymalna waga przesyłki wynosi 10 kg. Przy zamówieniach o wartości powyżej 330 zł brutto przesyłka kurierska jest realizowana na koszt dlaszewca.pl.
 
Koszt wysyłki kurierskiej na terenie RP (opcja bez pobrania)
Wartość Zamówienia Koszt Wysyłki
0-50 zł 19,90 zł
51-389 zł 15,50 zł
Powyżej 390 zł 0zł
Odbiór osobisty
Możliwy jest odbiór osobisty wcześniej złożonego zamówienia w siedzibie firmy EKPRO przy ulicy Krzywej 7B  w Chorzowie. Przy wyborze tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenie terminu odbioru.
 
Krzywa 7B Chorzów

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu