Strona główna » Zapytanie o produkt Suwak KOSTKA specjalny oksyda owal
Zapytanie o produkt Suwak KOSTKA specjalny oksyda owal
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
Preparat z dużą zawartością wosku przeznaczony do renowacji oraz odnowy obcasów oraz obrzeży obuwia. Wyrównuje, koloryzuje , nabłyszczadokładnie pokrywa wszelkie zadrapania, rysy, przebarwienia, ubytki w kolorze, pozostawiajac trwały efekt.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Środek piorący do ekwipunku zawierajacego puch, pierze naturalne lub syntetyczne. Zalecany szczególnie do prania kurtek puchowych, ocieplanych spodni, spiworów i innych puchowych akcesoriów. Produkt odświeża własciwości "oddychajace" i prtzygotowuje wyroby puchowe do impregnacji. Wytwarzany na bazie wody, oleju palmowego i innych surowców naturalnych.
Podpiętki pomocne w korekcji ustawienia pięty zarówno koślawej, jak i szpotawej. Zapobiegają nadmiernemu ścinaniu obcasów i wykrzywianiu obuwia. Podpiętki wykonano ze skóry owczej oraz ze specjalnego tworzywa moosgummi.
Rozm. 35/37 - 44/46