Strona główna » Zapytanie o produkt Obcasy /85/ 8546/1 srebro .
Zapytanie o produkt Obcasy /85/ 8546/1 srebro .
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
Preparat z dużą zawartością wosku przeznaczony do renowacji oraz odnowy obcasów oraz obrzeży obuwia. Wyrównuje, koloryzuje , nabłyszczadokładnie pokrywa wszelkie zadrapania, rysy, przebarwienia, ubytki w kolorze, pozostawiajac trwały efekt.
Niezwykle cienkie i wyjątkowo elastyczne żelowe wkładki wykonane z delikatnej tkaniny oraz sprężystego żelu. Zastosowanie żelowej podpiętki amortyzuje uderzenia i wstrząsy zmniejsza nacisk i minimalizuje obciążenie pięty podczas chodzenia. Idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. podnosząc komfort noszonego obuwia oraz zmniejszając ból i zmęczenie stóp. Specjalna warstwa kleju w spodniej części zapobiega przesuwaniu się wkładki w obuwiu przeznaczone do wielokrotnego użycia. Można je myć w wodzie z mydłem.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
CCare & Shine z lanoliną odżywia i zapewnia perfekcyjną ochronę skórze gładkiej, delikatnej, lakierowanej, skórze zdobionej oraz wytłaczanej. Lanolina doskonale wchłania się w skórę dzięki czemu chroni ją przed pękaniem i nadaje skórze uczucie miękkości w dotyku. Dodatkowo lanolina chroni przed przenikaniem wody przez skórę. Preparat nadaje połysk skórze. Zapewnia optymalną ochronę podczas noszenia po raz pierwszy danego wyrobu.