Strona główna » Zapytanie o produkt Dzianina pikowana KR7 czerwona krateczka 7x7mm , szerokośc tkaniny 150 cm
Zapytanie o produkt Dzianina pikowana KR7 czerwona krateczka 7x7mm , szerokośc tkaniny 150 cm
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
Preparat z dużą zawartością wosku przeznaczony do renowacji oraz odnowy obcasów oraz obrzeży obuwia. Wyrównuje, koloryzuje , nabłyszczadokładnie pokrywa wszelkie zadrapania, rysy, przebarwienia, ubytki w kolorze, pozostawiajac trwały efekt.
Niezwykle cienkie i wyjątkowo elastyczne żelowe wkładki wykonane z delikatnej tkaniny oraz sprężystego żelu. Zastosowanie żelowej podpiętki amortyzuje uderzenia i wstrząsy zmniejsza nacisk i minimalizuje obciążenie pięty podczas chodzenia. Idealnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. podnosząc komfort noszonego obuwia oraz zmniejszając ból i zmęczenie stóp. Specjalna warstwa kleju w spodniej części zapobiega przesuwaniu się wkładki w obuwiu przeznaczone do wielokrotnego użycia. Można je myć w wodzie z mydłem.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Środek piorący do ekwipunku zawierajacego puch, pierze naturalne lub syntetyczne. Zalecany szczególnie do prania kurtek puchowych, ocieplanych spodni, spiworów i innych puchowych akcesoriów. Produkt odświeża własciwości "oddychajace" i prtzygotowuje wyroby puchowe do impregnacji. Wytwarzany na bazie wody, oleju palmowego i innych surowców naturalnych.