Strona główna » Zapytanie o produkt Tkanina futerkowa MINKY LEO beż capucino długość włosa 3mm, szerokośc tkaniny 150 cm
Zapytanie o produkt Tkanina futerkowa MINKY LEO beż capucino długość włosa 3mm, szerokośc tkaniny 150 cm
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
UWAGA ! Nowa płyta flekowa, kauczukowa, antypoślizgowa, całoroczna.
Nowatorski antypoślizgowy i zarazem bardzo estetyczny wzór.
Wykonana z mieszanki o najlepszych parametrach.
Bardzo dobre opinie szewców. POLECAMY !
Klej PRYM nadaje się do klejenia różnego rodzaju materiału. Oprócz tkanin doskonale skleja skórę, drewno, metal, papier, PVC. Klej po utwardzeniu jest przeźroczysty.
Wkładki przeznaczone dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym. Podpierają sklepienie podłużne stopy. Zastosowana pelota metatarsalna korzystnie zmienia rozkład nacisków w przedniej części stopy. Wkładka złożona jest z trzech warstw: skóry owczej o doskonałych właściwościach higienicznych, elementu lateksowego oraz usztywniającego antypoślizgowego texonu.
Rozm. 35-42