Strona główna » Zapytanie o produkt EPI EVA pianka perfor. 1,5mm czerwona 102x98cm
Zapytanie o produkt EPI EVA pianka perfor. 1,5mm czerwona 102x98cm
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
SIEMAPLAST 2325/50 Klej do tworzyw sztucznych na bazie poliuretanu.
Do „klejenia na zimno” materiałów PVC, syntetycznych ,TR, gumy, skóry, materiały PUR itp.
Czas otwarty wynosi około 5 - 10 minut.Nie nadaje się do PVC
Shoe Stretch- pianka rozciągająca do obuwia. Zmiękcza skórę, czyni ją bardziej elastyczną przez co dopasowuje ją do kształtu stopy. Eliminuje ucisk
powodujący ból. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć, spryskać wewnątrz obuwia w pozycji pionowej w uciskającym miejscu. Następnie na jeszcze wilgotnym bucie użyć prawidła rozciągającego.
Towar dostępny również w ofercie hurtowej, w celu uzyskania
dostępu do cennika hurtowego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Środek impregnujący kurtki, spodnie, czapki , rękawiczki i plecaki a także specjalistyczną odzież górską.Chroni przed brudem i zabezpiecza przed wilgocią nie blokując przepływu powietrza przez tkaninę. Ma przyjemny zapach i nie zmienia koloru materiału.Utrwala wodoodporność tkanin typu GORE-TEX oraz innych tkanin HIGH-TECH.