Strona główna » Zapytanie o produkt BENZYNA ekstrakcyjna /0,5 l/
Zapytanie o produkt BENZYNA ekstrakcyjna /0,5 l/
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące produktu zapraszamy do skorzystania z formularza. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytanie w najkrótszym możliwym terminie.
Bakteriobójczy żel dezynfekujący do rąk o bardzo wysokiej skuteczności . Preparat nie wymaga użycia wody ani ręcznika.
Żel zawiera 76% alkoholu a jednocześnie nie podrażnia skóry dłoni dzięki dodatkowym składnikom.
Nie jest to powszechnie sprzedawany żel kosmetyczny, którego skuteczność nie jest niczym potwierdzona. To istotna różnica. Dla zainteresowanych link poniżej: https://koronawirus.medisept.pl/w-jaki-szybki-sposob-odroznic-kosmetyk-antybakteryjny-od-produktu-biobojczego/
Skuteczność żelu EX-Bakteria potwierdza Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie..
Podpórka z delikatnego żelu, dająca szybką ulgę w przypadku bólu spowodowanego przez palce młotkowate i szponowate. Ogranicza bóle przodostopia, szczególnie deformujących się palców.
Rozm. S, M, L (lewy i prawy w każdym rozmiarze)