Jeżeli chcecie Państwo przesłać do swojego znajomego link do produktu Spody damskie CELA + FUZBET 39 . zapraszamy do skorzystania z formularza. Państwa znajomy będzie mógł szybko sprawdzić produkt w naszym sklepie oraz zapoznać się z Państwa opinią.
Miękkie i ciepłe wkładki z aluminiową izolacją termiczną. Wykonane są z włókniny, która magazynuje ciepło stóp oraz pianki polietylenowej, która doskonale je izoluje. Folia aluminiowa zatrzymuje chłód od spodu obuwia. Wszystkie trzy warstwy dają ciepło i komfort nawet w bardzo niskich temperaturach.
Lambswool – ciepłe i przytulne, dwuwarstwowe wkładki na zimę. Wykonane z wełny jagnięcej oraz materiału celulozowego typu Texon. Dzięki zastosowanym materiałom wkładki utrzymają stopy w cieple. Warstwa Texonu pokryta jest powłoką lateksową, co zapobiega przesuwaniu się wkładek w obuwiu. Gwarantują ciepło i komfort podczas uprawiania aktywności fizycznej w niskich temperaturach otoczenia. Zalecane do obuwia jesienno-zimowego i domowego.
Rozm. 35-46
Woskowa Pasta do obuwia wykonanego ze skór gładkich, licowych i syntetycznych. Odżywia i natłuszcza skórę, nadając jej wysoki połysk. Zapewnia wodoodporność i chroni przed uszkodzeniami. Preparat w pełni naturalny, oparty na bazie wosku pszczelego.